Aktualności

27 Marzec 2021

Jak pandemia zmieniła programy szkoleń?

W ciągu ostatnich 12 miesięcy nasza firma nie zaprzestała prowadzenia szkoleń na dłużej niż 3 miesiące czyli na czas twardej kwarantanny podyktowanej przez rząd w 2020 roku miedzy marcem a czerwcem. Poza tą przerwą, nasi klienci nieustannie wymagali wsparcia w zakresie prowadzenia swoich spraw biznesowych w tak trudnym dla wszystkich czasie.

Podsumowując tematy z jakimi do tej pory mierzyły się firmy współpracujące z nami na przestrzeni ostatnich kilku pandemicznych miesięcy musimy przyznać, że głównie jest to obszar związany z komunikacją z pracownikami, wspieraniem procesów budowania relacji, zarządzaniem konfliktami. 

Na uwagę zasługuje fakt, że w ostatnim kwartale miejsce powyższych, chwilowych interwencji związanych z pojawiającymi się kłopotami zajęły procesy długofalowego podnoszenia kompetencji pracowników. Nasi trenerzy zaczęli w końcu pracę nad programami szkoleń dla handlowców w które wpisane są już na stałe sprzedażowe działania osobiste i zdalne.

Wygląda na to, że przeszczep nowych tkanek jakimi są zupełnie nowe zasady pracy przyjął się na dobre we wnętrzach firm. Obecne szkolenia nie uczą jak bronić się przed odrzuceniem przeszczepu, ale jak dobrze wykorzystywać nowe narządy, tkanki i struktury w biznesowych organizmach.